Bezpieczeństwo

Babboe to nie tylko atrakcyjny wygląd. Konstrukcja rowerów Babboe powstała z myślą o bezpieczeństwie, solidności oraz z zastosowaniem licznych rozwiązań poprawiających funkcjonalność dla Ciebie i Twoich dzieci. Tak więc wszystkie modele Babboe posiadają ramę o konstrukcji ułatwiającej wsiadanie, stopnie dla dzieci i wyposażone są w trzypunktowe pasy bezpieczeństwa. Ponadto rowery zostały przetestowane pod względem bezpieczeństwa i trwałości przez holenderską instytucję certyfikującą SGS i objęte są 5-letnią gwarancją.

Nie ociągaj się z decyzją, kup rower cargo od Babboe już dziś.

Wybór konkretnego modelu uzależniony jest od specyficznych potrzeb. Jeśli nie wiesz, jaki rower cargo będzie dla Ciebie najodpowiedniejszy – dwu czy trzy kołowy, standardowy czy z napędem elektrycznym i jakim konkretnie  – możesz liczyć na fachową poradę naszej ekipy.

Gwarancja i serwis

Rowery Babboe objęte są 5-letnią gwarancją na ramę i 2-letnią gwarancją na elementy napędu. Dostarczamy sprzęt najwyższej jakości, a oficjalny dystrybutor w kraju dba o serwis i wsparcie także po okresie gwarancji.

Jakość za rozsądną cenę

Babboe to przede wszystkim rowery towarowe najwyższej jakości w rozsądnej cenie. Oznacza to, że Babboe odpowiada na potrzeby swoich klientów i stale poprawia oferowane modele rowerów cargo. Oznacza to również, że wciąż szukamy sposobów, aby zapewnić nasze rowery w cenie przystępnej dla klientów. W tym celu sprzedajemy rowery cargo w zestawach do samodzielnego montażu. Większość prac montażowych możesz wykonać sam i dzięki temu cieszyć się zaoszczędzonymi pieniędzmi! Jeśli jednak chcesz, by Twój rower został złożony przez fachowców, zdaj się na nas. Zrobimy to dla Ciebie w rozsądnej cenie.

Babboe cały czas rozbudowuje ofertę. Jeśli jesteś gotów wydać więcej na swój rower towarowy, to znajdziesz u nas także rowery dwu- i trzykołowe z napędem elektrycznym zamontowanym w tylnym kole oraz z silnikami centralnymi Yamaha.

Pojazd w 100% przyjazny środowisku

Jeśli zależy Ci na środowisku, to nie ma lepszego środka transportu niż rower. Konieczność dowiezienia dzieci do szkoły, czy zabrania narzędzi do pracy, zmusza wiele osób do korzystania na co dzień z samochodu. Nie musi tak być, jeśli wybierzesz rower towarowy od Babboe.

Żaden środek transportu nie równa się pod względem emisji zanieczyszczeń i hałasu z rowerem.

Spróbuj, to proste

Czy jazda na rowerze cargo różni się od tej na zwykłym rowerze? Tak. Czy jest to trudne? Nic z tych rzeczy! Nauka skręcania i utrzymania równowagi zajmie Ci dosłownie kilka minut. Dzięki dobrze dobranym przełożeniom ruszenie z miejsca nie nastręcza trudności.

Serdecznie zapraszamy na jazdy próbne naszymi rowerami. W każdym czasie możesz umówić się z nami na przejażdżkę w Krakowie. Oprócz tego staramy się zapewniać na bieżąco możliwość testowania rowerów we wszystkich większych miastach.