Najczęściej zadawane pytania

Jakie są opcje dostawy rowerów Babboe?

Rowery Babboe dostarczamy zarówno w zestawach do samodzielnego montażu, jak i – w przypadku modelu Babboe Big – za dodatkową opłatą montażową jako gotowy do jazdy, złożony rower. W chwili obecnej pracujemy nad możliwością dostawy zmontowanych rowerów Babboe City.

W każdym wypadku istnieje oczywiście możliwość odbioru osobistego rowerów.

Jakie są wymiary rowerów?

Babboe City: 255 cm długości, 65 cm szerokości, 110 cm wysokości.

Babboe Big: 217 cm długości, 88 cm szerokości, 110 cm wysokości.

Czy rowerem cargo da się jeździć w polskich miastach?

Choć z pozoru stan polskiej infrastruktury rowerowej nie pozwala na jazdę nawet zwykły rowerem, to jednak możemy spokojnie zapewnić: nawet Babboe Big spokojnie daje sobie radę, sprawdziliśmy to. Oczywiście korzystanie z roweru towarowego wygląda nieco inaczej w Polsce niż w Holandii, gdzie ciągłość dróg dla rowerów jest czymś oczywistym, a rzeczą zupełnie niespotykaną konieczność pokonania krawężnika przez rowerzystę. Z całą pewnością warto przemyśleć wybór trasy pod kątem możliwości pokonania jej rowerem cargo. Czasem okaże się, że koniecznie jest poruszanie się po jezdni, w związku z brakiem możliwości wjazdu na drogę dla rowerów. Rzadziej niż na zwykłym rowerze możliwa będzie jazda po chodniku.

Warto pamiętać, że jadąc na rowerze cargo, obowiązują nas te same przepisy co na każdym innym rowerze.

Czy poradzę sobie samodzielnie z montażem roweru?

Złożenie roweru Babboe jest prostsze niż się wydaje. Przede wszystkim do roweru załączona jest dokładna instrukcja montażu. Wszystkie części są prosto i czytelnie opisane. Zestaw do samodzielnego złożenia zawiera nawet część potrzebnych narzędzi.

Oczywiście rowery towarowe, zarówno model City, jak i Big, różnią się nieco od typowych rowerów, a ponadto są wyposażone w holenderskim standardzie (np. przerzutki wewnętrzne Shimano Nexus), jednak każdy kto choć kilka razy w życiu trzymał w ręku klucz płaski, z pewnością da sobie radę. Szczególną uwagę radzimy zwrócić na regulację hamulców.

W razie potrzeby nasz zespół służy chętną pomocą w rozwiązaniu ewentualnych problemów.

Gdzie mogę zobaczyć i przetestować rower Babboe?

Póki co możliwość obejrzenia i przejażdżki rowerem Babboe istnieje w Krakowie. Pracujemy nad możliwością testowania rowerów w innych dużych miastach w Polsce.

Gdzie będę serwisował mój rower?

Naprawa i konserwacja rowerów towarowych Babboe możliwe jest w każdym dobrym serwisie rowerowym. Tworzymy sieć autoryzowanych serwisów w każdym mieście, w którym jeżdżą nasze rowery.

W razie potrzeby nasz zespół służy chętną pomocą w rozwiązaniu ewentualnych problemów.

Nie znalazłeś odpowiedzi?

Skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego, by zadać inne pytanie. Udzielimy Ci odpowiedzi w ciągu maksymalnie 24h.

Zadaj pytanieclear

Przydatne informacje
Zasady
  1. Właścicielem strony www.babboe.pl jest NEUTENO Jacek Ziebura, ul. Heleny 14/136, 30-838 Kraków. Adres poczty elektronicznej do korespondencji: info@babboe.pl. Telefon: +48 796388500.
  2. Strona ma charakter informacyjny. Informacje o produktach i usługach nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks Cywilny (Dz.U.  Nr 16, poz. 93 z późn. zm.).
  3. W celu dokonania zakupu opisanych na stronie towarów lub usług należy kontaktować się z dystrybutorem rowerów, wskazanym w pkt. 1.
  4. Szczegóły dotyczące ochrony danych osobowych Użytkowników strony opisane zostały w Polityce Prywatności.
  5. Właściciel strony dołożył wszelkiej staranności, aby treści zawarte na stronie nie naruszały praw i interesów osób trzecich, jednak nie może całkowicie wykluczyć wystąpienia tego rodzaju zdarzeń. Wszelkie skargi i uwagi dotyczące zawartych treści zostaną niezwłocznie i uważnie rozpatrzone.
  6. Jakiekolwiek pytania dotyczące niniejszych Zasad lub funkcjonowania strony, a także uwagi i skargi dotyczące publikowanych treści prosimy kierować na adres: info@babboe.pl.